Tričko "jisté je, že nic není jisté" francouzsky

Francouzská varianta oblíbeného Kousku. Protože kvalitní bílé tričko se hodí kdekoliv na světě :-) Navržené a ušité lokálně v naší malé dílně na jižní Moravě.

Volný unisex střih. Kvalitní biobavlněný materiál střední gramáže z české pletárny, příjemný na těle. Na přední straně nápis "c'est sûr que rien n'est sûr" a na zadní straně logo KOUSEK. Limitovaný počet kusů.

Složení:

95 % biobavlna GOTS
5 % elastan

  • vyrobeno šetrně k životnímu prostředí
  • ušito v České republice za férových podmínek

Certifikace GOTS označuje biobavlnu nejvyšší kvality, která byla pěstovaná udržitelným způsobem v kontrolovaném ekologickém zemědělství, bez chemických postřiků a hnojiv, za nižší spotřeby vody. Lidé, kteří bavlnu zpracovávají, jsou zaměstnaní v etických podmínkách. Děkuji, že podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování bavlny, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů a výroba oblečení probíhá v České republice.

Rozměry:

Šířka ramen: 52 cm
Obvod přes hrudník: 104 cm
Obvod v pase: 104 cm
Délka: 65 cm

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, maximálně na 30°C. Nesušte v sušičce. Lze žehlit.

1 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Tričko "jisté je, že nic není jisté" francouzsky

Detailní popis produktu

Jistota do nejisté doby. Bílé tričko z certifikované biobavlny GOTS. Vyrobené udržitelně, šetrně k životnímu prostředí. Navržené a ušité lokálně v České republice.

Volný unisex střih. Kvalitní biobavlněný materiál střední gramáže z české pletárny, příjemný na těle. Na přední straně nápis "c'est sûr que rien n'est sûr", na zadní straně logo KOUSEK. Limitovaný počet kusů.

Složení:

95 % biobavlna GOTS
5 % elastan