PRINT košile

Dámská košile z certifikované organické bavlny. Vyrobená šetrně k životnímu prostředí. Navržená a ušitá v České republice.

Dlouhé rukávy s manžetou, malé dřevěné knoflíčky. Lehké splývavé biobavlněné plátno, volný střih. Košile má na zádech autorský potisk, který tisknu ručně, takže každý KOUSEK je originál.

Složení:

100% biobavlna GOTS

  • vyrobeno šetrně k životnímu prostředí
  • navrženo a ušito v České republice

Rozměry:

Šířka ramen: 54 cm
Obvod přes hrudník: 126 cm
Obvod v pase: 126 cm
Délka: 72 cm

Modelka měří 176 cm.

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, obrácené naruby, maximálně na 30°C. Nesušte v sušičce!

3 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Detailní popis produktu

Dámská košile z certifikované organické bavlny. Vyrobená šetrně k životnímu prostředí. Ušitá v České republice za férových podmínek.

Dlouhé rukávy s manžetou, kovové knoflíky. Lehké biobavlněné plátno, volný střih.

Složení:

100% biobavlna GOTS

Certifikace GOTS označuje biobavlnu nejvyšší kvality, která byla pěstovaná udržitelným způsobem v kontrolovaném ekologickém zemědělství, bez chemických postřiků a hnojiv, za nižší spotřeby vody. Lidé, kteří bavlnu zpracovávají, jsou zaměstnaní v etických podmínkách.

Děkuji, že podporujete udržitelnější proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování bavlny, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů a výroba oblečení probíhá v České republice. Nepoužívám žádné plasty, objednávky balím do recyklovaných krabic, které prosím dále zrecyklujte.