Vzdušné lněné šaty

Krátké lněné šaty z organického lnu. Vyrobené udržitelně, šetrně k životnímu prostředí. Navržené a ušité lokálně v České republice.

Volný áčkový střih, krátké balónové rukávy, kulatý výstřih, vzadu u krku zapínání na dřevěný knoflíček. Vzdušné a prodyšné, přirozeně mačkavé.

Složení:

100 % len

  • 100% přírodní materiál
  • 100% biodegradabilní
  • vyrobeno šetrně k životnímu prostředí
  • ušito v České republice za férových podmínek

Děkuji, že nákupem podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování surovin, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů, navrhování a šití oblečení probíhá v České republice. Nepoužívám žádné plasty, objednávky balím do recyklovaných krabic, které prosím dále zrecyklujte.

Rozměry:

Šířka ramen (od švu ke švu): 35 cm
Obvod přes hrudník: 108 cm
Obvod v pase: 152 cm
Obvod přes boky: 160 cm
Délka: 86 cm

Modelka měří 176 cm.

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, maximálně na 30°C. Nesušte v sušičce. Lze žehlit.

 
standardní cena: 2 890 Kč –13 % 2 490 Kč
Vzdušné lněné šaty
KOUSEK vzdušné lněné šaty
2 890 Kč –13 %
Velikost: uni, Barva: přírodní
Vyprodáno
2 890 Kč
2 490 Kč

Detailní popis produktu

Krátké lněné šaty z organického lnu. Vyrobené udržitelně, šetrně k životnímu prostředí. Navržené a ušité lokálně v České republice.

 

Certifikace GOTS označuje len nejvyšší kvality, který byl pěstovaný udržitelným způsobem v kontrolovaném ekologickém zemědělství, bez chemických postřiků a hnojiv, za nižší spotřeby vody. Lidé, kteří len zpracovávají, jsou zaměstnaní v etických podmínkách.

V kategorii ARCHIVE SALE můžete pořídit úplně poslední Kousky za zvýhodněné ceny. Toto zboží nelze vracet, po domluvě lze do 14 dní vyměnit za jiné zboží.