Cirkulární tričko KOUSEK

Unikátní tričko z recyklovatelného materiálu. Vyrobené udržitelně, šetrně k životnímu prostředí. Navržené a ušité lokálně v České republice.

Crop střih, velmi úzké extra dlouhé rukávy, všité proužky látky, kterými lze uzpůsobit délku trička. Inovativní _cPLA látka je velmi lehká, prodyšná, lehce transparentní. Je rychleschnoucí a chrání kůži před UV paprsky. Zkrátka ideální letní Kousek! :-) 

Složení:

100 % _cPLA

_cPLA je unikátní recyklovatelný cirkulární bio based materiál, který ve spolupráci s VUT Brno a dalšími technologickými partnery vyvinul ostravský startup NILMORE. Získává se z obnovitelných zdrojů, nejčastěji z kukuřice nebo cukrové třtiny. Výtěžnost tohoto materiálu na 1 hektar je 8x vyšší než u bavlny a na jeho výrobu je potřeba výrazně menší množství vody a energie.

Až vám tento Kousek doslouží, zašlete mi jej prosím zpět k recyklaci. 87 % jeho váhy se dá recyklovat do nekonečna. Materiál tak dostává šanci na další život a nespotřebovává nové zdroje.

Rozměry:

Šířka ramen (od švu ke švu): 41 cm
Obvod přes hrudník: 90 cm
Obvod v pase: 76 cm
Délka: 38 cm (délku lze uzpůsobit stažením všitých proužků látky)

Modelka měří 167 cm.

Velikost sedne jako XS/S. Pokud si budete přát jinou velikost, napište prosím Vaše míry do poznámky, ušijeme přímo pro Vás na objednávku :-)

 

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, ideálně za studena, maximálně na 30°C. Nesušit v sušičce, nežehlit.

1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
9.2.2023
Možnosti doručení
Cirkulární tričko KOUSEK

Detailní popis produktu

Děkuji, že nákupem podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování surovin, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů, navrhování a šití oblečení probíhá v České republice. Nepoužívám žádné jednorázové plasty, objednávky balím do recyklovaných krabic, které prosím dále zrecyklujte.