Mikina "Chci žít na výletě" / ČERNÁ

Bio bavlna GOTS
KOUSEK mikina Chci žít na výletě biobavlna černá

Unisex mikina z certifikované organické bavlny pro všechny výletníky tělem i duší :-)

Ekologické zpracování. Vyrobeno v České republice.

Silná teplákovina, dlouhé rukávy, velká pevná kapuce, která drží tvar. Na přední straně velká kapsa po celé šířce mikiny.

Onesize velikost odpovídající cca konfekční velikosti M.

100% biobavlna GOTS.

 

Pokud je mikina "na dotaz", znamená to, že je momentálně v procesu šití a potisku. Klidně objednejte, kontaktuji Vás s přesným datem doručení, jakmile ho budu mít dokončené :-)

2 890 Kč
Vyprodáno

Navrženo a ušito v České republice z certifikované biobavlny.

Certifikace GOTS označuje biobavlnu nejvyšší kvality, která byla pěstovaná udržitelným způsobem v kontrolovaném ekologickém zemědělství, bez chemických postřiků a hnojiv, za nižší spotřeby vody. Lidé, kteří bavlnu zpracovávají, jsou zaměstnaní v důstojných podmínkách. Materiál je to sice nákladnější, ale dodá vám skvělý pocit. Na těle i na duši :-)

Děkuju, že nákupem výrobku podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování bavlny, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů a výroba oblečení probíhá v České republice. Nepoužívám žádné plasty, objednávky balím do recyklovaných krabic, které prosím dále zrecyklujte.

 

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, obrácené naruby, maximálně na 30°C. Nežehlete přes nápisy. Nesušte v sušičce. Při prvním vyprání se mikina malinko zmenší.

Kategorie: Mikiny