Dlouhá mikina s potiskem / NOC

Bio bavlna GOTS
KOUSEK dlouhá mikina NOC

Ekologicky zpracovaná mikina z organické bavlny. Vyrobeno v České republice.

Příjemná středně silná teplákovina, dlooouhé rukávy, na přední straně velká kapsa po celé šířce mikiny. Na zádech modrý potisk, barva vytváří strukturu a vystupuje z látky. Tisknu ručně, takže každý kus je originál :-)

Univerzální onesize velikost, která padne všem.

100% biobavlna GOTS

2 690 Kč
Můžeme doručit do:
9.6.2020
Skladem

Certifikace GOTS označuje biobavlnu nejvyšší kvality, která byla pěstovaná udržitelným způsobem v kontrolovaném ekologickém zemědělství, bez chemických postřiků a hnojiv, za nižší spotřeby vody. Lidé, kteří bavlnu zpracovávají, jsou zaměstnaní v etických podmínkách. Materiál je to sice nákladnější, ale dodá vám skvělý pocit. Na těle i na duši :-)

Děkuju, že nákupem výrobku podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování bavlny, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů a výroba oblečení probíhá v České republice. Nepoužívám žádné plasty, objednávky balím do recyklovaných krabic, které prosím dále zrecyklujte.

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, obrácené naruby, maximálně na 30°C. Nežehlete přes nápisy. Nesušte v sušičce. Mikina se po prvním vyprání malinko zmenší.

 

Tuto mikinu si můžete objednat i bez potisku na zadní straně. Pouze vpředu bude logo KOUSEK a záda budou čistá bez potisku (stačí, když mi to napíšete do poznámek během vyplňování objednávky).

Kategorie: Mikiny