Upcyklované džínové kalhoty

Denimové kalhoty v crop délce, s vyšším pasem a rovnými nohavicemi, ušité z ústřižků starých džínů. Navržené a vyrobené v České republice. Každý Kousek je originál :-)

Proč má smysl dát starým džínům šanci na nový život?

Výroba džínoviny ze 100 % bavlny je velmi náročná na spotřebu vody a energií. Jedny rifle spotřebují kolem 8500 litrů vody a během pěstování a zpracovávání bavlny se navíc do přírody dostane velké množství pesticidů a dalších toxických chemikálií. Džíny má v šatníku každý z nás. A protože trendy se mění stále závratnější rychlostí a chvíli je nosíme bokové do zvonu, vysoké úzké či nízké široké, temně modré či "vyšisované", každoročně končí na skládkách neuvěřitelných 320 000 tun džínoviny.

Upcyklované rifle ušité z kousků starých kalhot dávají šanci materiálu, který už byl vyrobený a nespotřebovávají tak další cenné přírodní zdroje. Každý takto ušitý Kousek je designový unikát a bude ušitý přímo pro Vás na objednávku.

Při objednávce prosím připište do poznámky svoje míry:

1) obvod v pase (měřeno v nejužším místě pasu)
2) obvod přes boky
(měřeno v nejvyšším bodě kyčlí)
3) obvod přes zadek (měřeno v nejširším místě)
4) vnitřní délka nohy (měřeno od rozkroku po patu)

Kalhoty mají crop střih (délku nad kotníky), do poznámky prosím uveďte, jestli si budete přát zalemovaný spodní okraj, nebo budete chtít nechat lemy nezačištěné, tak jako je to vidět na fotkách.

Vaše míry po odeslání objednávky zpracujeme do střihu a dáme se do práce :-) Na svoje nové originální džíny se můžete těšit do 4 týdnů.

 

 

4 490 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Upcyklované džínové kalhoty

Detailní popis produktu

Džíny ušité na míru ze starých riflí. Unikátní udržitelný Kousek z upcyklovaného denimu.