Džínová maxi sukně / upcycled II

Denimová sukně v maxi délce, s nízkým pasem, rovným střihem a dlouhým rozparkem. Ušitá z ústřižků starých džínů. Navržená a vyrobená v České republice. Každý Kousek je originál.

Proč má smysl dát starým džínům šanci na nový život?

Výroba džínoviny ze 100% bavlny je velmi náročná na spotřebu vody a energií. Jedny rifle spotřebují kolem 8500 litrů vody a během pěstování a zpracovávání bavlny se navíc do přírody dostane velké množství pesticidů a dalších toxických chemikálií. Džíny má v šatníku každý z nás. A protože trendy se mění stále závratnější rychlostí a chvíli je nosíme bokové do zvonu, vysoké úzké či nízké široké, temně modré či "vyšisované", každoročně končí na skládkách neuvěřitelných 320 000 tun džínoviny.

Upcyklovaná sukně ušitá z kousků starých kalhot dává šanci materiálu, který už byl vyrobený a nespotřebovávají tak další cenné přírodní zdroje. Každý takto ušitý Kousek je designový unikát a bude ušitý přímo pro Vás na objednávku.

Při objednávce prosím připište do poznámky svoje míry:
1) obvod přes boky
(měřeno v nejvyšším bodě kyčlí)
2) obvod přes zadek (měřeno v nejširším místě)
3) vnitřní délka nohy (měřeno od rozkroku po patu)

Vaše míry po odeslání objednávky zpracujeme do střihu a dáme se do práce. Na svoji novou originální sukni se můžete těšit do 4 týdnů.

4 490 Kč
Dostupnost: Ušijeme na objednávku
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Džínová maxi sukně / upcycled II

Detailní popis produktu

Boková maxi sukně ušitá na míru ze starých riflí. Unikátní udržitelný Kousek z upcyklovaného denimu.