Mějte o Kousek lepší den - doprava zdarma na vše :-)

Kousek života / týdenní diář nedatovaný

Každý kousek života se počítá!

Ekologický diář pro každého, kdo nejen rád plánuje, ale také se rád něco dozví o naší planetě a o tom, jaký vliv na ni má náš každodenní život. Přijměte dvanáct ekologických výzev, které poodkrývají dopady chování každého z nás na životní prostředí a nabízí prostor pro osobní zamyšlení.

Diář je nedatovaný, protože se svým šetrnějším životem můžete začít kdykoliv, nejen v lednu :-)

Navržený a vyrobený v České republice, vytištěný na recyklovaném papíře.

Kroužková vazba, praktický formát A5.

Můžeme doručit do:
2.6.2022
390 Kč
Skladem

Nákupem podpoříte čtyři organizace, které se snaží dělat svět o Kousek lepším místem pro nás všechny: Greenpeace, Obraz zvířat, Nadace Partnerství, Nadace Veronica

V diáři vás čeká dvanáct osobních výzev, které vám pomůžou chovat se šetrněji k životnímu prostředí a zároveň se dozvíte, že každodenní maličkosti mohou sehrát velkou roli v péči o přírodu.

Omezíte odpady, zasadíte strom, objevíte pomalou módu, dozvíte se, proč je fajn vyzkoušet jídelníček bez masa nebo dát si digitální detox. Zároveň si efektivně rozplánujete svůj týden, nedatované stránky dávají příležitost začít kdykoliv (nové výzvy totiž nepřicházejí jen v lednu).

Zapisovat můžete jednotlivé TO-DO listy, nové nápady, inspirace, denní jídelníček, zkrátka cokoliv. Diář svoje stránky nemá nijak nadepsané a dává tak svobodu používat jej jako efektivní nástroj organizace času či vašich myšlenkových pochodů podle vašich individuálních potřeb. A nezapomeňte - každý kousek života se počítá :-)

To vše na recyklovaném papíře. Navrženo, vyrobeno a vytištěno v České republice.

Při objednávce nad 1000 Kč doprava zdarma :-)

 

Jméno značky: Kousek
Kategorie: KALHOTY & SUKNĚ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení