Tričko "jisté je, že nic není jisté"

Kvalitní bílé tričko, jistota ve vašem nadčasovém šatníku. Navržené a ušité lokálně v naší malé dílně na jižní Moravě.

Volný unisex střih. Kvalitní biobavlněný materiál vyšší gramáže, příjemný na těle. Na přední straně nápis "jisté je, že nic není jisté", na zadní straně logo KOUSEK. Limitovaný počet kusů.

Složení:

100 % biobavlna GOTS

  • vyrobeno šetrně k životnímu prostředí
  • ušito v České republice za férových podmínek

Certifikace GOTS označuje biobavlnu nejvyšší kvality, která byla pěstovaná udržitelným způsobem v kontrolovaném ekologickém zemědělství, bez chemických postřiků a hnojiv, za nižší spotřeby vody. Lidé, kteří bavlnu zpracovávají, jsou zaměstnaní v etických podmínkách. Děkuji, že podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování bavlny, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů a výroba oblečení probíhá v České republice.

Rozměry:

Šířka ramen: 52 cm
Obvod přes hrudník: 104 cm
Obvod v pase: 104 cm
Délka: 65 cm

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

perte šetrně, maximálně na 30°C. Nesušte v sušičce. Lze žehlit.

1 690 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Tričko "jisté je, že nic není jisté"

Detailní popis produktu

Jistota do nejisté doby. Bílé tričko z certifikované biobavlny GOTS. Vyrobené udržitelně, šetrně k životnímu prostředí. Navržené a ušité lokálně v České republice.

Volný unisex střih. Kvalitní materiál vyšší gramáže, příjemný na těle. Na přední straně nápis "jisté je, že nic není jisté", na zadní straně logo KOUSEK. Limitovaný počet kusů.

Složení:

100 % biobavlna GOTS