Tencelový top s nášivkou

Černý tencelový top s jedním rukávem. Navržený a ušitý v České republice.

Na první pohled atypický střih, doplněný biobavlněnou nášivkou ve tvaru loga KOUSEK. Má jeden dlouhý upnutý rukáv a průstřih na rameni.

Složení:

95% tencel
5 % elastan
biobavlněná nášivka

  • vyrobeno šetrně k životnímu prostředí
  • ušito v České republice za férových podmínek

Rozměry:

Rozměry:

Skladem poslední Kousek, velikost sedí jako XS, velmi úzký rukáv. Délka topu je 37 cm.

 

standardní cena: 1 490 Kč –34 % 990 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Tencelový top s nášivkou
KOUSEK tencelový top s jedním rukávem a nášivkou
1 490 Kč –34 %

Detailní popis produktu

Tencel je měkký, na dotek velmi příjemný materiál přírodního původu, který se vyrábí z eukalyptového dřeva. Tyto rychle rostoucí stromy nepotřebují umělé zavlažování, chemická hnojiva ani pesticidy. Tento tencel se pochází z Evropy, při výrobě nejsou používány žádné toxické přísady a dřevo pro výrobu je z místních, trvale obnovovaných lesních porostů. Pěstování eukalyptu je dlouhodobě udržitelné a není likvidační pro místní biodiverzitu. Zpracovává se v uzavřeném oběhu: prakticky všechna chemie je zachycována a znovu využita, neuniká tedy a neznečišťuje životní prostředí. Spotřeba vody při výrobě tencel vlákna je 10-20 násobně menší, než u zpracování běžné bavlny.

Děkuji, že svým nákupem podporujete ekologický proces vzniku výrobku, od šetrného pěstování surovin, po férovou lokální výrobu a zpracovaní. Látky odebírám od certifikovaných dodavatelů, navrhování a šití oblečení probíhá v České republice. Nepoužívám žádné plasty, objednávky balím do recyklovaných krabic, které prosím dále zrecyklujte.

Ať vám tento Kousek slouží co nejdéle (aneb pokyny k údržbě):

Perte šetrně, obrácené naruby, maximálně na 30°C. Prosím používejte ekologický prací prostředek, nepoužívejte aviváž. Ždímejte na nízké otáčky, nesušte v sušičce, nechte schnout volně vyvěšené. Žehlete na nižší teplotu.